• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Трепак про обшуки у столиці: Б'ють по Кличку, а головний удар приходиться на Київ та киян

Причина масових обшуків у Києві у тому, що Офіс президента бачить у Кличку політичного конкурента

Віталій Кличко
Віталій Кличко / EPA/UPG
Реклама на dsnews.ua

Про це написав колишній заступник голови СБУ Віктор Трепак на своїй сторінці у Facebook.

Він зазначив, що дії Банкової беззаперечно є зловживанням повноваженнями. 

"Іде масована атака на Київ, яка супроводжується масованою інформаційною кампанією про різного роду зловживання у діяльності столичної влади. Для мене очевидним є те, що це точно робиться не з метою наведення ладу у столичному господарстві і немає нічого спільного з правом. Усе вказує на політичний підтекст такого силового наступу. Спрямованого проти однієї особи – Київського міського голови Віталій Кличко, у якому офіс президента бачить політичного конкурента. Я б навіть говорив про проведення політично санкціонованої спецоперації по "знищенню" політичного конкурента, до якої традиційно залучені силові структури", — написав Трепак. 

Ексзаступник голови СБУ зазначив, що намагаючись знищити Кличка, ОПУ шкодить Києву та його мешканцям, але це не зупиняє організаторів атаки. 

"Сьогодні правоохоронним органам поставлено завдання знаходити будь-що, що можна використати для дискредитації столичної влади, а відтак – ударити по Кличку. Не важливо, чим завершаться десятки відкритих кримінальних проваджень. Важливо репутаційно "знищити". Проблема полягає у тому, що вчергове у вітчизняній історії політична боротьба ведеться забороненими способами. Боротьба начебто з посадовими зловживаннями ведеться способами, які точно є набагато більшими посадовими зловживаннями. Б'ють по Кличку, а головний удар приходиться на Київ та киян. Але це не зупиняє тих, хто організував таку атаку. І не зупинить, бо вони керуються не державними, а приватно-політичними інтересами", — підсумував Трепак. 

    Реклама на dsnews.ua