• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Третина депутатів коаліції проігнорували зняття недоторканності з Новинського

Реклама на dsnews.ua
Зняття недоторканності з депутата Верховної Ради Вадима Новинського проігнорувала майже третина депутатів парламентської коаліції

Про це свідчать дані поіменного голосування за питання "Про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України Новинського Вадима Владиславовича", опубліковані на сайті ВР, передає "ДС" з посиланням на "РБК-Україна".

Зазначимо, що зняття недоторканності з Новинського підтримали 103 нардепа від фракції "Блок Петра Порошенко" (при цьому були відсутні 33), 55 депутатів від фракції "Народний фронт" (відсутні 25), 18 позафракційних парламентаріїв (відсутній 21), 25 нардепів від фракції "Самопоміч" (відсутній 1 парламентарій).

Також за зняття недоторканності проголосували 12 депутатів ВР від фракції "Батьківщина" (відсутні 9) і 15 парламентаріїв від фракції Радикальна партія Олега Ляшка (були відсутні 6).

При цьому фракція "Опозиційний блок" і депутатські групи "Відродження", "Воля народу" не підтримали надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності Новинського (при цьому були відсутні на голосуванні 6, 18 і 12 нардепів відповідно).

Нагадаємо, ВР підтримала зняття недоторканності з народного депутата Вадима Новинського ("Опозиційний блок"). За відповідне рішення проголосували 228 депутатів.

    Реклама на dsnews.ua