• USD 26.4
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Трухін задумав революцію в бюджетному комітеті і зібрався шантажувати главу Мінфіну Марченко, — ЗМІ

Член бюджетного комітету Верховної ради і учасник резонансного ДТП з шістьма потерпілими Олександр Трухін нібито організував таємну зустріч з рядом інших членів комітету в офісі в БЦ "Парус"

Реклама на dsnews.ua

На засіданні нібито обговорювалося захоплення влади в комітеті, плани по маніпулюванню міністром фінансів та Офісом президента, йдеться в публікації на сайті "Голос".

Посилаючись на аудіоматеріали зустрічі, журналісти відзначають, що на зустрічі нібито обговорювалося питання відставки чинного глави комітету Юрія Арістова.

"Однозначно треба (звільняти Арістова, — ред.), але ми кров не пускаємо, ми голову знімати не можемо, не маємо права. Робити цього ми не будемо. Це політичні речі. Там недовіра або ще щось. (Не будемо, — ред.) створювати прецедент, битися головою об стіну, як бився аграрний комітет", — заявив учасник зустрічі з голосом, схожим на голос депутата Олександра Трухіна.

У той же час він запропонував тиснути на міністра фінансів Сергія Марченка в своїх інтересах.

"Важливо, щоб все було злагоджено і працювало ... Міністр фінансів веде переговори з тією групою людей, або з тією людиною, хто представляє людей, які приймають рішення. Тобто, якщо це все відбувається в присутності Сергія Михайловича (Марченка — міністр фінансів України, — ред.), він чітко розуміє, ось повірте мені, це буде для нього сигнал в переговорній позиції. він буде чекати зустрічі з колективом нашим, який скаже: "Сергію, тобі треба, давай сядемо складемо, щоб воно тобі не рвало. Зрозуміло, що тут буде підключатися і Кирило, і буде якось ліпиться цей колобок. Для Сергія Михайловича це буде дуже важливо, я так думаю. Бачити, чітко розуміти. І коли він побачить, що за переформатування комісій прийнято рішення такою кількістю присутніх, і хто ці присутні. Він же всіх вас знає як притомних, серйозних людей. Це робоча група з питань бюджету, за кодексом, заміна підкомітетів. Я думаю, йому далі не треба пояснювати…", — запропонував Трухін.

При цьому Трухін нібито вважає нормальним, що Офіс Президента не помітить змін в бюджетному комітеті. "Для мене особисто начальник — президент і хлопці з Офісу президента ... Чи помітять вони специфічне голосування в комітеті? Дивіться, ОП і президент, повірте мені, у них є якісь один, два, три, чотири, п'ять, десять важливих питань в протягом року, все. Правильно? Але якщо вони будуть дзвонити "в рельсу" і когось із нас збиратимуть і щось говорити... одного, двох, не має значення, решта будемо говорити: "віримо, звичайно, віримо, а можна щоб нам теж подзвонили. Ми всі віримо. Але мало що, провід обірвався", — запропонував депутат.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що питання про відставку Арістова з поста глави комітету з питань бюджету буде винесено на розгляд фракції "Слуга народу" в Трускавці.

Трухін є учасником резонансного ДТП, деякі ЗМІ публікували інформацію, згідно з якою він нібито перебував за кермом в нетверезому стані.

    Реклама на dsnews.ua