• USD 27.5
  • EUR 32.4
  • GBP 35.8
Спецпроєкти

Турчинов передрік Росії долю СРСР і приєднання Кубані до України

Реклама на dsnews.ua
Сучасну Російську Федерацію може спіткати доля СРСР, і після її розвалу Кубань та інші території відійдуть до складу України

Такою думкою поділився колишній секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов в інтерв'ю журналістці Яніні Соколової для програми "Рандеву", передає "ДС".

"Прийде час – і другий куплет нашого гімну ми будемо співати. "Від Сяну до Дону". Що ж ти вдієш. Я футурист початківець, але я переконаний, і історичний досвід свідчить, що Росія – це колос на глиняних ногах" , – висловив своє переконання він.

Турчинов нагадав, що в свій час ніхто не вірив у те, що СРСР може розпастися. Та ж історія, підкреслив політик, повторюється зараз і з Росією.

"І коли цей процес розпаду почнеться, а політика цієї військової кліки призведе до цього... Тому що коли Захід ще буде займати послідовну позицію, у них буде зруйновано економічний фундамент, силовий стрижень, на якому тримається нинішня влада. І людям, зрештою, набридне боятися. Вони перейдуть. Тому буде розпад Росії. І безумовно, ті території, які захочуть жити разом з великою потужною Україною - запрошуємо, будь ласка", - сказав колишній секретар РНБО.

Як повідомляла "ДС", лідер "Національного Корпусу" Андрій Білецький під час Маршу добровольців, який пройшов у Києві 14 березня, вигукнув, що Кубань - це Україна.

    Реклама на dsnews.ua