• USD 27.6
  • EUR 32.7
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

У Америки інша думка: Клімкін розповів, що Трамп думає про Україну

Реклама на dsnews.ua
Ставлення президента США Дональда Трампа до Україні є сумішшю власних уявлень і бізнес-інтересів

Про це розповів колишній міністр закордонних справ Павло Клімкін в ефірі телеканалу "Еспресо", передає "ДС".

"Я вважаю, що це суміш. Для Трампа це частково політика, можливо, частково бізнес, ну і в значній мірі "Мене це не стосується" ("I do not care")... Це дуже добре, що між Трампом і Америкою немає знаку рівності", - заявив він.

За його словами, Сполучені Штати у ставленні до України "виявилися сильнішими особистого думку Трампа".

Разом з тим, дипломат зазначив, що саме за президентства Трампа "ми все ж отримали і "Джевелины" і додаткові санкції, зокрема, російських олігархів і ще багато чого".

"Хотілося б, звичайно, більше, але тим не менше отримали", - сказав колишній глава МЗС.

На уточнююче запитання ведучого програми, де саме Україна має сильніше лобі - Демократичної або Республіканської партії, Він відповів:

"У нас є і там, і там насправді дуже потужне лобі, просто його треба постійно підтримувати й розвивати. Лобі воно не буває в буквальному сенсі безкоштовним. Його потрібно підкріплювати емоціями, підживлювати довірою. Я зараз не бачу ні підживлення емоціями, ні підживлення довірою. Над цим потрібно працювати. Двопартійна підтримка (з боку США - ред.) - це не мантра, це реальна історія, над якою ми всі повинні працювати", - підкреслив екс-міністр.

Як повідомляла "ДС", раніше колишній радник Дональда Трампа з національної безпеки Джон Болтон заявив, що глава Білого дому завжди виявляв ворожість по відношенню до України.

    Реклама на dsnews.ua