• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

У ДБР заявили, що скандальний Бабіков у них уже не працює

Реклама на dsnews.ua

Першого заступника голови Державного бюро розслідувань Олександра Бабікова було звільнено з ДБР 2 листопада

Про це повідомили в ДБР у коментарі Радіо Свобода, передає "ДС".

"Відповідно до наказу Державного бюро розслідувань від 30.10.2020 року №658-ос полковник Державного бюро розслідувань, перший заступник Директора Державного бюро розслідувань Бабіков Олександр Петрович звільнений з посади 2 листопада", – йдеться в документі.

Яка саме причина звільнення не вказано.

Так, серед підстав для звільнення вказана стаття 15 закону про ДБР, яка перелічує обмеження для працівників Бюро, стаття 34 закону про протидію корупції, яка передбачає звільнення працівника, який має конфлікт інтересів, що не може бути врегульований.

Також пресслужба ДБР посилається на положення про проходження служби особами рядового та начальницького складу Державного бюро розслідувань, яка також передбачає звільнення співробітника в разі конфлікту інтересів.

Нагадаємо, 2 листопада ЗМІ стало відомо, що виконувач обовʼязків директора Державного бюро розслідувань Олексій Сухачов підписав наказ про звільнення першого заступника Олександра Бабікова. Підставою є нібито постійний конфлікт інтересів через роботу останнього в адвокатському обʼєднанні "Аверлекс".

Пізніше Бабіков заявив, що не збирається залишати свою посаду. Він розповів, що 2 листопада Олексій Сухачов видав наказ про перерозподіл обовʼязків між заступниками, "яким перепідпорядкував Головне слідче управління собі". При цьому, за словами Бабікова, всупереч встановленому Кабміном порядку наказ про зміну порядку не був завізований ні заступниками, ні навіть юристами, і була відсутня документальна підстава необхідності перерозподілу обовʼязків.

    Реклама на dsnews.ua