• USD 40.4
  • EUR 43.5
  • GBP 51.6
Спецпроєкти

У Єрмака пояснили, за що Зеленський звільнив Трофімова

Реклама на dsnews.ua

Сергія Трофімова звільнили з посади першого заступника керівника Офісу президента України за "певні недоробки в регіональній модерації"

Про це повідомив антикризовий радник голови ОПУ Михайло Подоляк, передає "ДС" з посиланням на "Українську правду".

"Сергій Трофімов дійсно звільнений з посади першого заступника глави президентського Офісу. Причини очевидні. І тут немає ніякої прихованої інтриги. У нас адже накопичилися певні недоробки в регіональній модерації, частина з яких негативно відбилася на комунікаціях Офісу і місцевих органів влади", — сказав він .

Він також підкреслив, що в тому, що "регіональні еліти іноді занадто вже вільно трактують ключові принципи поділу влади і дозволяють собі надмірну негативізації окремих державних ініціатив", винен далеко не тільки Трофімов.

За словами Подоляка, "надмірна публічна агресія окремих представників органів влади це наслідок не до кінця відпрацьованих пакетів так званих "децентралізаційних законів".

При цьому радник зазначив, що Трофімов "дещо м'якуватий для того, щоб жорстко модерувати регіональні історії".

Також Подоляк додав, що тим не менш, Трофімов залишається в команді на посаді радника президента, а коло його компетенцій і відповідальності "прямо зараз остаточно визначається".

Нагадаємо, 4 листопада Володимир Зеленський підписав указ про звільнення Сергія Трофімова з посади першого заступника керівника Офісу президента і призначив його своїм радником (поза штатом).

Як писала "ДС", влітку 2020 року в ОПУ загострилася конфронтація між керівником Андрієм Єрмаком і його першим заступником Сергієм Трофімовим.

    Реклама на dsnews.ua