• USD 28.4
  • EUR 33.3
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

У Кабміні назвали масштаби втрати морських активів через анексію Криму

Реклама на dsnews.ua

Україна через анексію Криму Росією втратила 70% своїх морських активів

Про це заявила віцепремʼєр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанишина під час онлайн-форуму американського Центру аналізу європейської політики (CEPA), передає "ДС" з посиланням на пресслужбу Кабміну.

"Безпека в Чорному морі, Крим — це не лише питання національних інтересів України, а й питання безпеки всього регіону, що перебуває високо на порядку денному НАТО. За підтримки наших міжнародних партнерів ми працюємо над відновленням українського флоту, інвестуємо у посилення його спроможностей та потужності", — зазначила Стефанишина.

Віцепремʼєр нагадала, що в цьому році в липні в Україні відбулися морські тренування Sea Breeze-2020 року, в яких брали участь 26 кораблів і 19 літаків від 8 союзників і партнерів (Болгарії, Грузії, Норвегії, Румунії, Іспанії, Туреччини, України та США).

"Завдяки статусу партнера розширених можливостей НАТО Україна зможе відігравати активнішу роль у формуванні безпеки регіону Чорного моря, ділитися нашим унікальним досвідом протистояння гібридним загрозам", — підкреслила Стефанишина.

Як повідомляла "ДС", Державне бюро розслідувань встановило причини анексії Криму.

    Реклама на dsnews.ua