• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

У Кабміні пропонують по-новому визначати трудові відносини для боротьби з тіньовою зайнятістю

Кабінет міністрів затвердив законопроєкт "Про внесення змін до Кодексу законів про працю України про визначення поняття трудових відносин і ознак їх наявності"

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства, передає "ДС".

У Міністерстві вважають, що прийняття такого закону сприятиме зменшенню незадекларованої праці в Україні, легалізації заробітної плати та посилення захисту працівників.

"Збільшення кількості офіційно оформлених працівників шляхом легалізації трудових відносин сприятиме забезпеченню їх соціальних потреб і економічного зростання", — відзначає міністр Ігор Петрашко.

Документом передбачаються визначення на законодавчому рівні поняття трудових відносин і введення принципу презумпції наявності трудових відносин. Проєктом закону позначаються сім ознак наявності трудових відносин:

Виконання особою роботи за конкретною кваліфікацією, професією, посадою, за дорученням і під контролем особи, в інтересах якої виконуються роботи;

Здійснення регулювання процесу праці, який носить постійний характер і не передбачає встановлення особі конкретно визначеного результату на певний період;

Виконання роботи на конкретному або затвердженому з особою, в інтересах якої виконуються роботи, робочому місці з дотриманням встановлених ним правил внутрішнього трудового розпорядку;

Організація умов праці, зокрема, надання обладнання, інструментів, матеріалів, робочого місця, особою, в інтересах якої виконуються роботи;

Систематична виплата особі, яка виконує роботу, винагороди;

Встановлення особою, в інтересах якої виконуються роботи, тривалості робочого часу і часу відпочинку;

Відшкодування поїздок та інших фінансових витрат, пов'язаних з виконанням роботи, особою, в інтересах якої виконуються роботи.

При цьому робота може бути визнана такою, що виконується в рамках трудових відносин, якщо присутні хоча б три з перерахованих вище ознак.

В такому випадку сторони зобов'язані укласти трудовий договір, а працівник повинен бути забезпечений необхідним соціальним пакетом, зокрема відпустками, лікарняними, наявністю гарантій і компенсацій щодо збереження місця роботи.

Також документ регулює питання правонаступництва в трудових відносинах і процедуру попередження працівників про відповідні зміни.

Як відзначають в Мінекономіки, це робить процес передачі бізнесу або організації нового власника більш прозорим і зрозумілим для колективу і посилить правовий захист працівників від незаконного звільнення.

    Реклама на dsnews.ua