• USD 36.6
  • EUR 35
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

У Кабміні вирішили заощадити до 100 млрд грн на соцвиплатах

Реклама на dsnews.ua

Кабінет міністрів створить єдиний реєстр одержувачів соціальних виплат, завдяки чому можна буде заощадити до 100 млрд грн

Про це заявив міністр цифровий трансформації України Михайло Федоров на презентації стратегії цифрової трансформації соціальної сфери, передає "ДС" з посиланням на "РБК-Україна".

"Наше завдання як держави, щоб люди, які реально потребують соціальних виплат — для них вони росли, а ті люди, у яких яхти, бентлі, або вони живуть за кордоном — вони не отримували соціальні виплати", — сказав він.

Міністр пояснив проблеми з соціальними виплатами недостатнім обміном між реєстрами і неякісними, застарілими даними.

"Чому багато таких неякісних виплат? Тому, що немає достатнього обміну між реєстрами, неякісні та застарілі дані. Ми будемо створювати єдиний соціальний реєстр, де будуть знаходитися всі люди, які отримують соціальні виплати… Я сподіваюся, що через кілька років ми зможемо заощадити близько 100 мільярдів гривень", — додав Федоров.

Як повідомляла "ДС", міністр фінансів Сергій Марченко назвав категорії громадян, щодо яких буде збільшено видатки по соціальним програмам в держбюджеті на 2021 рік.

    Реклама на dsnews.ua