• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

У Кличка вирішили закупати трамваї на Запорізькому хлібокомбінаті

Перемогу у тендері на постачання "Київпастрансу" 20 трамваїв отримав консорціум компанії "Татра-Юг" і Запорізького хлібокомбінату

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє "The Village".

За даними ЗМІ, тендер було оголошено ще у вересні 2019 року. Пропозиції були представлені у лютому 2020 року, але оголосити переможця й укласти договір стало можливо лише зараз.

Згідно контракту, 20 трамваїв обійдуться адміністрації мера Віталія Кличка у 24,9 мільйона євро без ПДВ. Довжина вагонів становитиме від 26 метрів, кількість посадкових місць – 60, а загальна пасажиромісткість – 300 пасажирів. Постачання першої партії трамваїв має відбутися протягом двох років із дня отримання авансу.

Компанія "Татра-Юг" 31 грудня 2020 року повідомила, що виграла тендер на постачання 20 нових трамвайних вагонів для Києва. 

Тоді в компанії заявили, що контракт не підписали через скарги іншого учасника торгів. У тендері брали участь концерн "Електрон" і консорціум компаній "Белкоммунмаш" та БКМ-Україна. Хто саме скаржився на перемогу Запорізького хлібокомбінату і "Татра-Юг", невідомо. 

    Реклама на dsnews.ua