• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

У Луценка порушили ще одну справу проти Єфремова, — адвокат

Реклама на dsnews.ua
Генпрокуратура України 8 грудня порушила нову кримінальну справу щодо колишнього народного депутата від Партії регіонів Олександра Єфремова, в рамках якого йому повідомлено про підозру ще за двома статтями ККУ

Як передає "ДС", про це заявив журналістам адвокат Євген Солодко в Апеляційному суді міста Києва у вівторок, чекаючи початку засідання з розгляду скарги на продовження арешту колишньому лідеру парламентської фракції ПР, повідомляє кореспондент "Укрінформу".

"В п'ятницю, для того щоб зняти всі чутки по так званій справі Єфремова, ми, сторона захисту, виявили досить цікаві документи. Це змінене і доповнене підозра знову існуючого справі. Цю справу було порушено 8 грудня цього року, тобто буквально в минулий четвер", - сказав адвокат.

За словами Солодко, він не знає, коли і на підставі чого було порушено цю справу.

"Але нам прокурор продемонстрував постанову про виділення матеріалів зі старого справи, по якому тут (в Апеляційному суді міста Києва. - Ред.) зібралися - це справа, яка розслідується з 2014 року", - повідомив адвокат.

За його словами, "старого" справи виділені матеріали за підозрою Єфремова у вчиненні правопорушень, передбачених статтями 110 і 258 зі значком 3.

"На сьогоднішній день існує вже два "справи Єфремова" - одне, яке порушено 8 грудня і туди ще додано підозра статті 111 і за статтею 341 в різних частинах. А в старому справі, яке почалося ще в 2014 році і отримало гучне продовження з моменту затримання Єфремова наприкінці липня цього року, залишилася тільки частина 5 статті 191, яка не передбачає взагалі такого запобіжного заходу, як утримання під вартою", - заявив Солодко.

Таким чином, переконаний адвокат, перед Апеляційним судом Києва зараз виникла дилема - випускати чи не випускати Єфремова з-під варти. "Мабуть, цим можна пояснити більш ніж три з половиною години очікування слухання справи", - додав захисник екс-депутата.

Нагадаємо, що початок засідання суду з розгляду апеляційної скарги на продовження запобіжного заходу Єфремову у вигляді утримання під вартою було заплановано на вівторок, 13 грудня, на 14:00. Однак суд досі так і не розпочався. Як розповіли в прес-службі суду, колегія суддів, яка повинна розглядати скаргу, задіяна в інших судових засіданнях.

Як раніше повідомляла "ДС", Генеральна прокуратура 9 грудня 2016 р. завершила досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою екс-глави фракції Партії регіонів Олександра Єфремова.

    Реклама на dsnews.ua