• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

У мережі порнозірку "перетворили" в першу жертву COVID-вакцинації з Чернігова

В Інтернеті поширюється фейкова новина про нібито смерть дівчини в Чернігівській обласній лікарні після вакцинації від коронавірусу. Однак "жертвою" виявилася порноакторка Пайпер Перрі, чиє фото використовували творці фейку

Реклама на dsnews.ua

Фейкові знімки розмістила в своєму Facebook користувач Анна Романова, звернувши увагу на кількість перепостів і гнівних коментарів, передає "ДС".

"Знайомтеся, порноакторка Пайпер Перрі. Хтось взяв її фото та зробив фейковий пост, мовляв, ця дівчина «перша жертва вакцинації, яка померла у чернігівській лікарні», — написала вона.

При цьому Романова зазначила, що майже 3 тисячі людей зробили репост цього фейку з коментарями: «Ганьба!», «Геноцид», «Ось до чого ваша вакцинація призводить».

За її словами, перепостів було б ще більше, але адміністрація Facebook вже через кілька годин почала блокувати цей пост як фейк.

"Україна має майбутнє? Мені здається, що паспорт вакцинації — це буде свідчення не лише наявності імунітету", — додала вона.

У коментарях користувачі почали розміщувати інші схожі фейки з порнозірками, які "померли від вакцинації" і "загинули на Донбасі".

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua