• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

У Павла Гриба в СІЗО немає ліків, це може бути фатальним, - батько

Реклама на dsnews.ua
Українець Павло Гриб, який пропав у Білорусі 24 серпня, знаходиться в Краснодарському СІЗО без необхідних ліків, що може призвести до фатальних наслідків

Про це заявив його батько офіцер-прикордонник Ігор Гриб, передає "ДС" з посиланням на "Радіо Свобода".

"Я написав звернення всім, додав документи про тяжкий стан здоров'я, про потребу в догляді, медикаментах, небезпеку утримання, це може призвести до фатальних наслідків. Кожен день перебування там, без знущань та побиття, може привести до фатальних наслідків", - сказав він.

"Ми переживаємо, що з дитиною може статися непоправне. І там ніхто не зможе надати йому допомогу - може бути крововилив", - додав Ігор Гриб.

Як повідомляла "ДС", 24 серпня в Білорусі пропав син українського офіцера Ігоря Гриба 19-річний Павло. Він поїхав в Гомель на зустріч з дівчиною з Росії, з якою познайомився у соціальній мережі.

Ігор Гриб, який прибув в Білорусь у пошуках сина, з'ясував, що Павло знаходиться в розшуку за ст. 205 КК РФ (терористичний акт), ініціатором є ФСБ Росії.

При цьому Павло не воював в АТО і не служив у силових структурах України. Молодий чоловік є інвалідом і змушений постійно приймати підтримуючі препарати.

Чернігівська прокуратура порушила кримінальне провадження за фактом зникнення Павла Гриба по 1 ч. ст. 115 КК України (умисне вбивство).Уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська звернулася до російського омбудсмена Тетяні Москальковой у зв'язку з изчезновением Павла Гриба.

Адвокат Андрій Сабінін заявив, що його не пустили в СІЗО в Краснодарі до його підзахисному Павла Грибу.

    Реклама на dsnews.ua