• USD 27.7
  • EUR 33.1
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

У поліції вважають свідчення Макара важливими для встановлення замовників

Реклама на dsnews.ua

Свідчення колишнього білоруського офіцера Ігоря Макара допоможуть встановити замовників вбивства Павла Шеремета. Українське слідство відправило резонансний запис на експертизу

Про це йдеться в повідомленні на сайті Національної поліції, передає "ДС".

Повідомляється, що поліція за допомогою Служби зовнішньої розвідки отримала дані, які становлять інтерес у встановленні замовників вбивства Шеремета. Пізніше фрагменти цієї інформації оприлюднив в інтернеті Ігор Макар. На аудіозаписі невідомі обговорюють вбивство журналіста, запис був зроблений в 2012 році.

"Під час допиту свідок надав слідчим інформацію, яка може істотно прискорити процес встановлення замовників і обставин підготовки підриву Павла Шеремета. Зараз поліцейські перевіряють отримані дані. Аудіозапис спрямований на фоноскопічну експертизу", — йдеться в повідомленні.

Крім того, поліція підготувала клопотання про міжнародну правову допомогу для проведення слідчих дій на території держав, пов'язаних з оприлюдненим записом. Відповідні документи передані на узгодження Офісу генерального прокурора.

Як повідомляла "ДС", колишній білоруський спецназівець Ігор Макар дав свідчення українському слідству у справі про вбивство Шеремета.

Міністерство закордонних справ Білорусі відреагувало на заяви про "білоруський слід» у справі про вбивство Павла Шеремета, заявивши, що володіє аудіозаписом, який спростовує слова колишнього білоруського офіцера Ігоря Макара.

Підозрюваний у вбивстві Павла Шеремета музикант Андрій Антоненко перед початком судового засідання заявив, що остання інформація про підготовку замаху на журналіста в Білорусі спростовує всі версії його причетності до злочину.

    Реклама на dsnews.ua