• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

У Порошенка відреагували на допуск до секретних даних щодо інциденту в Керченській протоці

Реклама на dsnews.ua
Відкриття ДБР допуску до секретних документів в рамках справи про захоплення українських моряків - це все одно, що передати ці документи росіянам

Таку думку в блозі на "Українській правді" висловив адвокат п'ятого президента України Петра Порошенка Ігор Головань, передає "ДС".

"Враховуючи той простий факт, що розслідується кримінальне провадження за заявою відомого своїми зв'язками з РФ пана Портнова (екс-заступник глави адміністрації президента Андрій Портнов, - "ДС".), а в ГБР таємниць від Портнова ніяких немає, це все одно, що передати секретні документи росіянам безпосередньо", - написав він.

Головань також зазначив, що доступ до секретних документів відкрив суддя Олексій Соколов.

За словами адвоката Порошенко, суддя також розглядає позов про захист честі і гідності Портнова щодо його зв'язків з державою-агресором. Головань додав, що це справа призначена до розгляду поза загальною чергою і на його думку "сіє сумніви в неупередженості судді і є підставою для відводу".

"Факти, про які я тут розповів, повинні дуже зацікавити Службу безпеки України, оскільки йдеться про загрозу національній безпеці. Але СБУ, схоже, теж зараз в тому стані, в якому перебувала з тих часів, коли Портнов був президентським радником", - стверджує Головань.

Нагадаємо, Печерський районний суд міста Києва своєю постановою дозволив слідчим ДБР вилучити документи, в тому числі і з грифом "секретно", пов'язані з проходженням українських кораблів через Керченську протоку.

    Реклама на dsnews.ua