• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

У Раді сказали, де можуть закупити вакцину від коронавірусу

Реклама на dsnews.ua

Україна має намір закупити 7,5 млн доз вакцини від коронавірусу і, можливо, препарат буде придбаний в Китаї

Про це заявив народний депутат від "Слуги народу", голова парламентського комітету з питань охорони здоровʼя Михайло Радуцький в ефірі телеканалу "Україна 24", передає "ДС".

"На сьогодні вакцини не існує, але я задоволений, що у бюджет закладені гроші, ми все одно сподіваємося, що вакцина буде", — заявив депутат.

Радуцький уточнив, що мова не йде про Росію, яка оголосила про нібито створення вакцини, і має намір найближчими днями ставити її на карантинне випробування. За його словами, вакцина може бути закуплена у Китаї, який планує завершити її створення до кінця року.

"Є карантинні речі, які треба виконати перед тим, як дозволити вакцину в Україні. Думаю, до січня ми маємо її отримати. Наша заявка увійшла в альянс країн, які чекають на вакцину", — повідомив він.

"Слуга народу" уточнив, що уряд планує закупівлю 7,5 млн доз вакцини.

"Думаю, треба купляти ще більше. Але якщо ми провакцинуємо групи ризику, це буде великий внесок у боротьбу з COVID-19", — зазначив Радуцький.

Як повідомляла "ДС", президент України Володимир Зеленський запевнив, що Україна готова до масового виробництва вакцини від COVID-19.

    Реклама на dsnews.ua