• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

У Раду можуть потрапити вже сім партій за рахунок відтоку голосів від "Слуги народу"

Партія "Слуга народу" продовжує лідирувати в парламентському рейтингу. Загалом якби вибори до Верховної Ради відбулись найближчим часом, до парламенту потрапили б сім партій

facebook.com/verkhovna.rada.ukraine
Реклама на dsnews.ua

Про це свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою "Рейтинг" на початку березня, повідомляє "ДС".

У парламентському рейтингу лідирує партія "Слуга народу" (19,5% серед тих, хто визначився і має намір проголосувати). Партію "Європейська солідарність" підтримують 14,7%, партію "Опозиційна платформа – За життя" – 14,3%, партію "Батьківщина" – 12,3%, партію "Сила і честь" – 5,3%, партію "Українська стратегія Гройсмана" – 5,3%, Радикальну партію – 5,0%.

Інші партії отримали б менше 5% голосів.

Опитування проведене 2-3 березня 2021 р. серед населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2500 респондентів. Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviewing — телефонні інтервʼю з використанням компʼютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,0%. 

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua