• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

У САП вдруге закрили справу "Роттердам +"

Реклама на dsnews.ua

Прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Віталій Пономаренко по вдруге закрив кримінальне провадження щодо впровадження методики визначення вартості вугілля для теплових електростанцій "Роттердам +"

Про це йдеться в повідомленні Національного антикорупційного бюро, передає "ДС".

"Прокурор САП Пономаренко вдруге закрив справу «Роттердам+». НАБУ оскаржить це незаконне рішення та готує скаргу на ім’я в.о. керівника САП щодо таких дій прокурора", — йдеться в повідомленні.

Як повідомляла "ДС", справа "Роттердам +" була закрита прокуратурою 28 серпня 2020 року через відсутність складу злочину. Це рішення незабаром підтвердив Офіс генерального прокурора. 24 вересня Вищий антикорупційний суд відмовив у задоволенні скарги на рішення прокурора САП про закриття справи "Роттердам +".

Старший прокурор групи прокурорів САП Віталій Пономаренко заявив, що справу "Роттердам +" було закрито через недостатність доказів, зібраних детективами НАБУ.

Однак 27 жовтня ВАКС несподівано переглянув своє рішення у справі "Роттердам +" і скасував постанову прокуратури про закриття справи. Таке рішення суддя Олійник прийняла за заявою Нікопольського заводу феросплавів Ігоря Коломойського.

    Реклама на dsnews.ua