• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

У Шмигаля затвердили новий порядок видачі номерних знаків

Реклама на dsnews.ua

У п'ятницю, 9 жовтня, Кабінет міністрів України затвердив законопроєкт Міністерства внутрішніх справ про зміну порядку виготовлення та видачі номерів для транспортних засобів

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Міністерства внутрішніх справ України, передає "ДС".

Пропонується, що при реєстрації транспортного засобу в сервісному центрі МВС людина буде отримувати свідоцтво про реєстрацію, а номерний знак на власний розсуд замовляти в тому місці, яке має право видавати їх за державним стандартом.

"Наша ініціатива дає можливість громадянам на власний розсуд вибирати комбінації номерних знаків, які є у вільному доступі, а не тільки ті, які є в сервісному центрі МВС", — заявив заступник міністра внутрішніх справ Сергій Гончаров.

При цьому наголошується, що передача функції виготовлення номерних знаків сприятиме економії державних коштів і спрощення процедури надання адміністративних послуг.

У власника автомобіля буде можливість зайти в Електронний кабінет водія, знайти вільний номер і забронювати його. Крім того, передача цієї функції субʼєктам господарювання буде сприяти розвитку малого бізнесу.

    Реклама на dsnews.ua