• USD 27.9
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

У Тымчука ідентифікували російського полковника на Донбасі (ФОТО)

Реклама на dsnews.ua
У "ЛНР" 2 грудня відбулася планова ротація кадрових військових РФ, серед яких виявився російський полковник Ігор Слукін

Про це повідомляє група "Інформаційне опір", координатором якої є нардеп Дмитро Тимчук, передає "ДС".

За даними групи Інформаційне опір, 2 грудня у з'єднаннях та частинах 2 "армійського корпусу" (ОРЛО) була проведена планова ротація кадрових військовослужбовців ЗС РФ, які перебувають на керівних посадах цього окупаційного формування.

"Як стало відомо, під ротацію потрапив заступник командира 21 омсбр 2 (Самара) Центрального по роботі з особовим складом полковник Слукін Ігор Васильович, який, певно, обіймав посаду заступника командувача 2 АК по роботі з особовим складом (прізвище під прикриттям Соколов, позивний "Лідер")", - йдеться в повідомленні.

Як відзначають в "ІС", "даний персонаж" відомий тим, що раніше, до "відрядження" на Донбас просував правильне духовне виховання російських солдатів, чому є підтвердження в російському сегменті інтернету.

Крім того, полковник Слукін брав участь 17 червня 2017 на Привокзальній площі селища Пристанційний Тоцького району Оренбурзької області у святкових заходах, присвячених 140-річчю даного населеного пункту.

"Вищевикладене є черговим доказом того, що війна в Україні ніщо інше, як акт агресії з участю кадрових російських військових. Переконані, що ці факти надалі стануть елементами доказової бази у судовому процесі над тими, хто приніс смерть і горе на нашу землю, і тоді сказати тривіальне "їх там немає, вони заблукали" вже не вийде", - зазначили в групі.

    Реклама на dsnews.ua