• USD 26.6
  • EUR 31
  • GBP 36.1
Спецпроєкти

У Європі сподіваються, що Україна перестане видавати по два закордонні паспорти

У Європейській Комісії закликали владу України відмовитися від видачі двох дійсних паспортів для виїзду громадян за кордон

Реклама на dsnews.ua

Про це сказано в звіті Єврокомісії в рамках механізму призупинення безвізових режимів, передає "ДС" з посиланням на "Європейську правду".

Зокрема, в звіті наголошується, що Польща ідентифікувала громадян України, які мають більше одного законно оформленого паспорта, іноді зі зміненими особистими даними, які могли б дозволити їм залишатися в ЄС за межами обмеження 90 днів в будь-який 180-денний період.

Тому в ЄС очікують, що Україна не тільки припинить видавати два діючих паспорти для виїзду за кордон, а й скасує дію вже виданих додаткових документів.

"Скасувати можливість для громадян України мати одночасно більше одного дійсного паспорта; припинити видачу таких "додаткових" паспортів та скасувати чинність тих, які були видані", — йдеться в тексті.

Як повідомляла "ДС", станом на липень Україна знаходиться на 37-му місці в так званому рейтингу паспортів компанії Henley & Partners.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua