• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

У Зеленського анонсували турне президента Азією у другій половині року

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський відправиться у турне країнами Азії у другому півріччі 2021 року

Про це написав заступник керівника Офісу Президента України, дипломатичний радник Президента Ігор Жовква у статті для Дзеркала тижня, передає "ДС".

"Працюємо над організацією азійського турне Президента України у другому півріччі 2021 року. Маємо чимало економічних інтересів у Кореї, Вʼєтнамі, Таїланді, Сінгапурі — це і будуть основні напрямки зазначеного турне", — зазначив він.

Крім того, Жовква підкреслив, що у відносинах із Китаєм ключовим завданням є розвиток взаємовигідної торговельно-економічної співпраці, передусім подальше нарощування обсягів експорту української продукції до цієї держави, розширення номенклатури експортованих товарів, зміцнення позицій на китайському ринку українських виробників сільськогосподарської продукції.

"Актуальним завданням залишатиметься залучення китайської сторони до реалізації окремих інфраструктурних проєктів в Україні", — зазначив радник.

Жовква також додав, що "повноцінно має відкритися для України Індія — для цього є всі необхідні передумови".

Він підкреслив, що Україна та Індія активно налагоджують співпрацю в певних проєктах.

Нагадаємо, у травні 2020 року Жовква повідомляв, що Володимир Зеленський здійснить турне по країнах Азії після закінчення пандемії коронавірусу COVID-19.

    Реклама на dsnews.ua