• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

У Зеленського обіцяли до кінця дня погасити борги шахтарям

Реклама на dsnews.ua
Заборгованість по зарплаті шахтарям підприємств, які проводять акцію перед будівлею Офісу президента, буде повністю погашена до кінця дня

Про це заявила заступник керівника Офісу президента Юлія Ковалів, яка провела зустріч з протестувальниками шахтарями, передає "ДС" з посиланням на прес-службу глави держави.

Ковалів підкреслила, що, згідно із завданням президента Володимира Зеленського, здійснюється постійний моніторинг ситуації у вугільній галузі для оперативного реагування на виникаючі проблеми. Зокрема, у п'ятницю, 26 червня, Кабінет міністрів прийняв необхідні рішення для виділення з бюджету близько 340 млн грн на погашення заборгованості по заробітній платі працівникам всіх державних шахт. Була затримка тільки з одним рудником, який отримає кошти сьогодні, 30 червня.

"На сьогодні та заборгованість, яка була накопичена з початку року, повинна була бути погашена. Уряд ухвалив всі необхідні рішення за дуже короткий термін", - констатувала заступник голови ВП.

У зустрічі взяли участь представники шахтарських організацій, зокрема голова Незалежної профспілки гірників Михайло Волинець. Серед учасників акції, що відбулася під Офісом Президента, - шахтарі "Мирноградуголь", "Добропіллявугілля", "Селидіввугілля", представники шахт Львівсько-Волинського басейну.

Серед питань, які обговорювалися, - погашення заборгованості за відвантажене вугілля, перспективи шахтарських містечок.

Як повідомляла "ДС", 30 червня шахтарі проводять акцію під будівлею офісу президента з вимогою повернути борги по зарплаті.

    Реклама на dsnews.ua