• USD 40.4
  • EUR 43.2
  • GBP 51.1
Спецпроєкти

У Зеленського відреагували на слова Путіна про об'єднання України і РФ

Реклама на dsnews.ua
Офіс президента Володимира Зеленського упевнений, що російсько-українські відносини не можуть визначатися "геополітичними амбіціями лідерів

Так офіс прокоментував слова президента РФ Володимира Путіна в інтерв'ю ТАСС про те, що об'єднання можливостей України і Росії, потенційно може створити "глобального конкурента" в Європі та всьому світі, передає "ДС" з посиланням на Washington Examiner.

"Російсько-українські відносини не повинні визначатися геополітичними амбіціями окремих лідерів. Ці відносини засновані на взаємодії людей, які живуть, працюють, творять і борються за мир по обидві сторони від кордону", — сказали в Офісі президента України.

Також офісі Зеленського відреагували на слова Путіна про те, що Православна церква України нібито зруйнувала єдність у православ'ї країни.

"В Україні церква і держава відокремлені. Нещодавнє об'єднання православної церкви України було виключно рішенням людей, зініційоване конгрегацією, згідно з правилами церкви і законодавчо підтверджений церковним документом, томосом", — сказали в офісі Зеленського.

    Реклама на dsnews.ua