• USD 26.7
  • EUR 31.2
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

У Зеленського сказали, в якому випадку звільнять очільника Міноборони

Міністр оборони Андрій Таран може бути звільнений зі своєї посади, якщо не продемонструє якісних змін в оборонній сфері

Реклама на dsnews.ua

Про це в ефірі "Україна 24" розповів народний депутат від "Слуги народу", представник президента України Володимира Зеленського в Конституційному суді Федір Веніславський, передає "ДС".

"По-перше, тут треба згадати недавні відставки заступників міністра оборони. Ці зміни є ланками одного ланцюга, тому що до пана Тарана також є питання. І якщо найближчим часом ми не побачимо синергії, то я не виключаю, що наступним питанням може стати питання міністра оборони, якщо не буде якісних змін у цій сфері. У даному випадку президент дає можливість виправити якісь допущені помилки і показати результат своєї діяльності. Якщо результату немає, незважаючи на вотум довіри, то, звичайно, такі особи повинні бути звільнені, щоби більш кваліфіковані менеджери забезпечили виконання завдань функцій держави", — підкреслив "слуга".

Нагадаємо, 20 липня народний депутат від фракції "Голос" Ярослав Железняк заявив, що восени можлива відставка міністра оборони Андрія Тарана. Нардеп фракції "Слуга народу" Ірина Верещук раніше заявляла, що готова очолити Міністерство оборони, якщо їй надійде відповідна пропозиція.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua