• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Учасники Будапештського меморандуму продовжать допомагати Україні, - МЗС

Реклама на dsnews.ua
Заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар заявив, що Будапештський меморандум залишається актуальним, його учасники тим чи іншим способом допомагають Україні

Про це він повідомив під час години запитань до уряду, передає "ДС" з посиланням на УНН.

"Будапештський меморандум залишається актуальним. Всіх учасників, що підписали цей меморандум, ми залучаємо в тій чи іншій мірі. Наприклад, США або Великобританія, які є підписали цей документ, вони залучаються і допомагають Україні іншим способом. Це методи політичного тиску, санкції, про які ви знаєте, а також допомогу Україні, починаючи від фінансової до допомоги на оборону - військове постачання, тренування військ і т. д.", - сказав Боднар.

За його словами, фактичну участь сторін в рамках саме Будапештського меморандуму є також, як і виконання частини своїх зобов'язань.

"Питання про можливість розширення форматів завжди обговорюється і, звичайно, доданою вартістю можна було б вважати залучення Сполучених Штатів, наприклад, до самих переговорів, хоча США є учасником цих переговорів, безпосередньо ведучи їх з РФ", - повідомив заступник міністра.

    Реклама на dsnews.ua