• USD 27.6
  • EUR 32.7
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Угоду щодо аеропорту "Ужгород" планують підписати під час візиту Зеленського до Словаччини, — МЗС

Реклама на dsnews.ua

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба обговорив відновлення роботи аеропорту "Ужгород" з міністром закордонних справ та європейських питань Словаччини Іваном Корчоком

Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ України, передає "ДС".

Дипломати, зокрема, обговорили стан опрацювання проєкту двосторонньої угоди щодо регулярного авіасполучення.

"Україна виконала вимоги для підписання угоди та очікує від Словаччини оперативного завершення внутрішньодержавних процедур з підготовки документу до підписання", — зазначив Кулеба.

Іван Корчок запевнив, що робота над угодою є пріоритетом для словацької сторони з огляду на попередні домовленості підписати документ під час офіційного візиту президента України Володимира Зеленського до Словаччини, який запланований на осінь.

Уряд ухвалив розпорядження "Про підписання угоди між Кабінетом міністрів України та урядом Словацької Республіки про визначення умов використання визначеної частини повітряного простору Словацької Республіки у зв’язку з наданням послуг з обслуговування повітряного руху призначеним українським провайдером аеронавігаційного обслуговування у міжнародному аеропорту "Ужгород" 10 червня 2020 року.

Як повідомляла "ДС", регулярне авіасполучення між Києвом та Ужгородом тривало лише два місяці після відкриття аеропорту. Польоти відновили 3 червня 2019 року.

    Реклама на dsnews.ua