• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Правоохоронці закрили кримінальне провадження: блокування 426 сайтів скасоване

Правоохоронці закрили кримінальну справу про блокування 426 сайтів. Рішення про арешт майнових прав інтелектуальної власності скасовано

Блокування 426 сайтів скасована
Блокування 426 сайтів скасована
Реклама на dsnews.ua

Про це розповіла прессекретар Київської міської прокуратури Надія Максимець, передає "ДС" з посиланням на "РБК-Україна".

"Прийнято рішення про закриття вказаного кримінального пртовадження і одночасно — про скасування арешту на майнові права інтелектуальної власності", — сказала вона.

Максимець зазначила, що прокуратура ініціювала проведення службового розслідування у зв'язку з діями посадових осіб Голосіївського управління поліції під час розслідування цієї справи.

"Будемо розбиратися, тому що все проходило без участі прокуратури", — додала прессекретар прокуратури.

Як відомо, Голосіївський районний суд Києва ухвалив рішення про блокування роботи більше 400 сайтів в рамках провадження за фактом шахрайства.

Головне управління Національної поліції в Києві направило лист до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, з вимогою заблокувати роботу 426 сайтів.

Нагадаємо, раніше заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко порекомендував провести ґрунтовну перевірку для виправлення проблеми, яка виникла через судове рішення про блокування більше 400 сайтів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua