• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Указ Путіна про визнання документів ОРДЛО: МЗС України висловив протест

Реклама на dsnews.ua

У міністерстві закордонних справ України висловили протест у зв'язку зі змінами в указі президента Росії Володимира Путіна щодо визнання "документів", виданих в "ДНР/ЛНР". В указі виключено вимогу пред'являти українські документи при в'їзді в РФ

Про це йдеться в повідомленні на сайті МЗС, передає "ДС".

В указі Путіна від 2017 року, в якому визнавалися "документи" з ОРДЛО, спочатку була вимога одночасно з ними при в'їзді в Росію показувати посвідчення, видані Україною або документ особи без громадянства. Тепер ці формулювання прибрані і для в'їзду досить мати "документи ЛНР/ДНР".

"МЗС України вважає ці кроки російської сторони черговим елементом агресії щодо України, спрямовані проти суверенітету і територіальної цілісності нашої держави, відкритим свідченням намірів Кремля продовжувати війну проти України не тільки збройними, а й юридичними методами", — сказано в заяві МЗС.

Також відзначено, що рішення Кремля не відповідають зобов'язанням Росії по Мінським домовленостями. МЗС України закликав РФ скасувати всі агресивні укази щодо України і усунути їх наслідки.

    Реклама на dsnews.ua