• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Україна буде заманювати іноземних журналістів видом на проживання

Реклама на dsnews.ua
За даний законопроект проголосували 234 депутата

Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення зміни до статті 5 Закону України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства" (щодо підстав для видачі дозволу на тимчасове проживання представникам іноземних засобів масової інформації). Про це повідомляє кореспондент "ДС".

За даний законопроект проголосували 234 депутата. Зокрема, тепер Міністерство інформаційної політики отримає право оформляти тимчасові свідоцтва на проживання представників іноземних ЗМІ. Відповідно до законопроекту підставою для видачі такого посвідчення є заява іноземця або особи без громадянства, дійсний поліс медичного страхування, звернення іноземного засобу масової інформації.

У пояснювальній записці зазначається, що перебування представників іноземних ЗМІ на території України та здійснення представниками іноземних засобів масової інформації своєї професійної діяльності є питанням професійного іміджу України, налагодження культурних зв'язків та одночасно актуальним аспектом інформаційної безпеки суспільства.

Читайте також:

Як повідомляла "ДС", раніше міжнародний Комітет захисту журналістів (КЗЖ) виступив з критикою щодо санкцій, які Україна ввела проти майже 400 фізичних осіб, у тому числі проти 41 співробітника іноземних ЗМІ.

    Реклама на dsnews.ua