• USD 28.3
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

"Україна дає можливості, я цьому приклад": В Одесі Зеленський підкреслив важливість місцевих виборів

Реклама на dsnews.ua

На виборах люди часто голосують за щось знайоме і звичне, і тому можуть пропустити щось нове і цікаве, і не дають можливості таким людям себе проявити

Про це президент Володимир Зеленський заявив в Одесі на брифінгу в суботу, 12 вересня, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Зараз майже у всіх обласних містах у мерів рейтинги високі. Люди люблять щось знайоме. Це коли ми приходимо до телевізора, сідаємо на диван, і клацаємо. Хочемо щось дуже знайоме, а іноді там ми прокручуємо щось унікальне, і не даємо можливості комусь себе проявити.

Тому я вважаю, що судити потрібно не по тому, як ти там когось знаєш, а судити по порядності, чесності, і давати можливість. Тому що Україна унікальна країна, яка дає можливості, і я цьому приклад".

Зеленський також вважає, що мером Одеси повинна бути людина, яка є символом чесності, порядності і культурного лідерства, і яка оточує себе гідними професійними людьми.

Президент сказав, що про кандидата на пост мера Одеси від "Слуги народу" Олега Філімонова пишуть в газетах, що він "якийсь учасник КВК", і це звучить дуже прикро.

"Тому що той, хто "служив" в КВК, знає, що це дуже складно. І представляв Одесу, між іншим, на рівні всіх країн СНД, і були чемпіонами. І тоді не говорили,"якийсь там КВНщик", а що це "наш символ і гордість Одеси, ця особа". Крім того, він професор і бізнесмен".

"Я сьогодні побачив, хто в його оточенні, і знаю його, і його команду. Там є і бізнесмени, і спортсмени, і культурні діячі. Я впевнений, що ці люди не дадуть скривдити ваше прекрасне місто".

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський 12 вересня вирушив з робочою поїздкою в Одеську область.

    Реклама на dsnews.ua