• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Україна готується до навчань "Сі Бриз 2019"

Реклама на dsnews.ua
У Києві розпочалася початкова плануюча конференція українсько-американських навчань "Сі Бриз 2019"

У конференції беруть участь представники США, Болгарії, Грузії, Латвії, Литви, Румунії, Данії, Норвегії, Туреччини, Молдови. Крім національних ВМС до заходу будуть залучені представники Державної прикордонної служби України, Національної гвардії та Антитерористичного центру при СБУ, передає "ДС" з посиланням на прес-службу Міністерства оборони.

Наголошується, що учасники заходу узагальнюють інформацію про сили і засоби, які визначають навчальні питання, райони проведення, основні елементи і терміни наступних етапів планування навчання.

"Майбутні вчення важливі як ніколи. Ми працюємо на результат: це готовність до управління силами за стандартами НАТО, досягнення сумісності підрозділів і кораблів. І найголовніше, що українсько-американські навчання стає реальним інструментом підтримання стабільності та безпеки в Чорному морі", - підкреслив директор навчань від української сторони, заступник командувача ВМС ЗСУ з бойової підготовки Олексій Неижпапа.

Зазначено, що під час роботи планують груп проводиться уточнення штатів багатонаціонального морського штабу навчань і штабу керівництва навчаннями, планів і завдань на межконференционный період та визначення завдань на головну плануючу конференцію.

Нагадаємо, раніше міністр оборони Степан Полторак розповів, що не тільки він, а і весь керівний склад відомства повинні бути цивільними особами.

    Реклама на dsnews.ua