• USD 29.3
  • EUR 30.7
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Україна та Естонія в 2017 році хочуть провести спільні військові навчання

Реклама на dsnews.ua
Естонська сторона продовжить відправляти інструкторів, які будуть навчати українських військових

Україна та Естонія планують провести спільні військові навчання в 2017 році. Цю тему піднімали під час зустрічі міністрів оборони України та Естонії Степана Полторака та Ханнеса Хансена в Києві 24 серпня, повідомляє "ДС" з посиланням на прес-службу Міноборони.

"Генерал армії України Степан Полторак відзначив важливість розвитку та продовження співпраці між оборонними відомствами обох країн. Зокрема, обговорювалися питання щодо проведення у наступному році спільних навчань за участю військовослужбовців ЗС України та Естонії", - йдеться в повідомленні.

Зокрема, Ханс вже відвідав одну з військових частин ЗСУ, де естонські інструктори проводять навчання українських військовослужбовців і залишився задоволений побаченим.

"Між нами вишикувалися довіру і братерські відносини. Це довгостроковий проект в плані обміну досвідом. Ми багато вчимося і у вас. У перспективі розглядаємо, що надалі будемо проводити навчання українських офіцерів і приймемо участь у спільних міжнародних навчаннях", - підкреслив глава Міноборони Естонії.

У відомстві уточнили, що під час зустрічі сторони також обговорили напрямки подальшої співпраці, зокрема, надання допомоги з інструкторами, які будуть навчати українських військових, участь військовослужбовців ЗСУ в міжнародних спільних навчаннях з органами військового управління, а також проведення лікування поранених в АТО військовослужбовців в кращих клініках Естонії.

    Реклама на dsnews.ua