• USD 27.7
  • EUR 33.7
  • GBP 39.2
Спецпроєкти

Україна і Грузія домовилися співпрацювати у боротьбі з "злодіями в законі"

Реклама на dsnews.ua
МВС України і Грузії домовилися взаємодіяти у боротьбі з організованою злочинністю та "злодіями в законі"

Про це йшла мова під час зустрічі міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова з віце-прем'єр-міністром, міністром внутрішніх справ Грузії Георгі Гахарія, повідомляє "ДС" з посиланням на прес-службу МВС.

"Нас цікавить взаємодія кримінального блоку поліції. Головна проблема - ідентифікація осіб і оперативний обмін інформацією. У нас виникали ситуації, коли досить довго ми не могли отримати інформацію про затриманих громадян Грузії. Ми розуміли, що це кримінальний авторитет, але не мали підтвердження від грузинської сторони. Інша проблема - це питання взаємодії відомств за "злодіям у законі", - зазначив Аваков.

Перший заступник голови Національної поліції В'ячеслав Аброськін повідомив, що МВС ініціює створення міждержавної робочої групи для боротьби з організованою злочинністю та "злодіями в законі".

"Нас турбує організована злочинність і "злодії у законі", які, в основному, вихідці з Грузії. Ми пропонуємо створити спільну робочу групу з числа офіцерів кримінальної поліції для спільної роботи, оперативного обміну інформацією, щоб ми могли швидко реагувати на загрози. Контактна група буде створена між чотирма країнами - Україною-Туреччина-Азербайджан-Грузія", - зазначив Аброськін.

Окремо сторони обговорили питання протидії наркозлочинності.

У свою чергу міністр внутрішніх справ Грузії Георгі Гахарія зазначив, що грузинська сторона готова до плідної співпраці по всіх напрямках.

    Реклама на dsnews.ua