• USD 27
  • EUR 32.8
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Україна і Туреччина згуртуються в оборонній промисловості — РНБО

Реклама на dsnews.ua
Україна і Туреччина створюють спільні проекти в оборонно-промисловому комплексі

Секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України Олександр Турчинов на зустрічі з директором Секретаріату оборонної промисловості Туреччини Ісмаїлом Демиром обговорив питання створення спільних підприємств оборонної промисловості, повідомили "ДС" в прес-службі РНБО.

Повідомляється, що сторони обговорили питання інтенсифікації військово-технічного співробітництва між країнами. Під час обговорення перспектив спільних проектів в оборонно-промисловому комплексі співрозмовники погодилися, що "об'єднавши ресурси в роботі, можна домогтися набагато більшого разом, ніж окремо".

Також сторони обговорили можливість створення спільних підприємств, а також українсько-турецького науково-дослідного Центру з вивчення та аналізу застосування перспективних військово-технічних розробок в умовах військових конфліктів. Під час переговорів була досягнута домовленість про створення спільної робочої групи для координації роботи над спільними проектами, до складу якої увійдуть представники Оборонпромов.

"Геополітичні виклики, які стоять перед нашими країнами, є для нас об'єднуючим чинником і не залишають альтернативи нашій перемозі", - заявив Турчинов.

Читайте також:

    Реклама на dsnews.ua