• USD 28.4
  • EUR 33.8
  • GBP 38
Спецпроєкти

Україна не відмовлялася від пропозиції Гризлова про нову "дорожню карту" по Донбасу, — Кравчук

Реклама на dsnews.ua

Глава української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук підтвердив, що на засіданні 14 жовтня російська сторона запропонувала нову "дорожню карту" п Донбасу

Про це він повідомив у коментарі «Новинам Донбасу», передає "ДС".

Кравчук зазначив, що після тривалих дискусій було вирішено доручити політичним підгрупах розробку пропозицій усіх сторін і вибрати найбільш ефективні та перспективні пропозиції.

«Вони (росіяни, — "ДС") запропонували відразу його розглянути. Після тривалих дискусій нам вдалося домовитися про те, щоби доручити розробку цього плану робочій групі, абивони уважно вивчили не тільки те, що запропонував Гризлов, а й усі напрацювання, які були на цей час. Україна теж працювала над цими питаннями», — розповів глава делегації України в ТКГ.

За наявною у Кравчука інформацією, про напрацювання нової «дорожньої карти» вже проінформовано координатора політподгруппи від ОБСЄ П'єра Мореля.

На думку Кравчука, єдиний покроковий план із урахуванням позицій усіх сторін допоможе вийти з глухого кута в переговорному процесі.

«Тому що завжди в політичній групі, перш за все, але не завжди, ніякі рішення не приймалися. Ставилися певні умови», — підкреслив перемовник.

Нагадаємо, за підсумком відеоконференції Тристоронньої контактної групи 14 жовтня повпред Росії на переговорах Борис Гризлов заявив, що українська сторона відмовилася розглядати запропонований росіянами покроковий план дій по врегулюванню. Із заяв Кравчука слід, що слова Гризлова не відповідають дійсності.

    Реклама на dsnews.ua