• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Україна відкрила Генконсульство в канадському Едмонтоні

Реклама на dsnews.ua
У Канаді в Едмонтоні -столиці канадської провінції Альберта - відкрили Генеральне консульство України

Про це повідомив надзвичайний і повноважний посол України в Канаді, передає "ДС" з посиланням на РБК-Україна.

За його словами, в урочистостях, які закінчилися в ніч на суботу, 8 вересня, за київським часом, взяв участь міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

"Це знакова подія. Цим самим Україна визнає особливу роль, яку відіграла українська громада на Заході Канади, а також відкриває двері для торговельних та інвестиційних контактів", - заявив міністр Клімкін після церемонії перерізання стрічки.

Після церемонії відкриття установи міністр особисто привітав першого відвідувача Генконсульства - дворічного Данила, якому оформили документ про отримання громадянства України.

Як пояснив посол України в Канаді, на сьогоднішній день в провінції Альберта проживає понад 350 тисяч канадців українського походження. Крім того новостворене консульство буде обслуговувати інші провінції Західній канаді - Саскатчеван, Британська Колумбія, а також Юкон і Північно-Західні Території.

Консульство в Едмонтоні стало першим, яке Україна відкрила після початку російської агресії. До цього часу в Канаді працювали українське Посольство в Оттаві і консульство в Торонто.

    Реклама на dsnews.ua