• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Україна отримає американські системи спостереження для держкордону

Реклама на dsnews.ua
Перша система спостереження вже відвантажена з США

Адміністрація Державної прикордонної служби України і американська компанія Worldwide Aeros Corp підписали Меморандум про взаєморозуміння, передає "ДС" з посиланням на урядовий портал.

Відзначається, що в рамках реалізації проекту по розгортанню інтегрованих систем спостереження на державному кордоні України, перша система спостереження вже відвантажена.

"Сторони домовилися співпрацювати над розвитком систем оптико-електронного спостереження сухопутної ділянки кордону. Зокрема, "Аерос" буде постачати обладнання і виконувати роботи в рамках розвитку висвітлення надводної обстановки для раннього виявлення загроз на морській ділянці кордону, модернізації інтегрованих інформаційних та телекомунікаційних систем", - уточнюється в повідомленні.

Обладнання було розроблене з урахуванням особливостей ділянки, на якій воно буде використовуватися. Згідно з технічними характеристиками, це обладнання одночасно контролює повітря, воду і землю, здатне утримувати до 200 цілей одночасно і розпізнавати їх на відстані 70 км.

Перша система спостереження, яку встановлять на Азовському узбережжі, вже відвантажена, вона на шляху в Україну.

Генеральний директор Worldwide Aeros Corp Ігор Пастернак розповів, що сприяння у зміцненні української кордону передбачено Актом допомоги США Україні на 2016 рік у сфері протистояння агресії з боку Росії та проросійських сепаратистів.

Читайте також:

"
    Реклама на dsnews.ua