• USD 26.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Україна візьме участь у ще двох програмах ЄС

На саміті Україна-Євросоюз сторони, крім договору про єдиний авіаційний простір, підписали ще дві угоди за програмами "Горизонт Європи" та "Креативна Європа"

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський
Реклама на dsnews.ua

Про це під час брифінгу заявив президент України Володимир Зеленський, передає "ДС".

"Сьогодні крім угоди про єдиний авіаційний простір ми підписали й низку інших важливих угод. Зокрема, про участь України у програмах "Горизонт Європа" та "Креативна Європа". Я щиро вдячний лідерам інституцій Європейського Союзу за сьогоднішню зустріч", — заявив Зеленський.

Відзначимо, "Горизонт Європа" — це запланована на 7 років науково-дослідницька програма ЄС з фінансуванням близько 100 млрд євро. Кошти виділяються на дослідження та інновації в 2021-2027 роках. Метою програми є вирішення глобальних проблем та сприяння промислової модернізації. У тому числі запобігання зміни клімату, досягнення цілей сталого розвитку і підвищення конкурентоспроможності європейських товарів.

Що стосується програми "Креативна Європа", то її метою є розвиток сектора культурних і креативних індустрій в країнах Європи, посилення конкурентоспроможності європейської аудіовізуальної продукції, а також забезпечення просування і захисту культурної та мовної різноманітності.

Як писала "ДС", 12 жовтня під час саміту Україна-ЄС сторони підписали угоду про спільний авіаційний простір.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua