• USD 29.3
  • EUR 30.9
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Україна збирає пул адвокатів для захисту полонених моряків, - Денісова

Реклама на dsnews.ua
Для захисту полонених моряків Україна сформує групу адвокатів, а ось слідчого в справі можуть змінити

Про це Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова заявила в ефірі каналу "112 Україна", передає "ДС".

"Потрібно сформувати пул адвокатів, зараз ми цим питанням займаємося разом з представниками адвокатського співтовариства. Як тільки буде визначено, вони набудуть процес і будуть намагатися потрапити найближчим часом до нашим морякам", - сказала вона.

За словами українського омбудсмена, слідчого у справі затриманих моряків можуть змінити.

"У мене є дані, що досі був слідчий, який призначений в Криму, але зараз їх перевезли в РФ, тому слідчий може бути змінений. Саме в цій стадії процесу потрібно буде звертатися до слідчого. Як тільки ми будемо знати - будемо звертатися", - сказала вона.

Людмила Денісова також заявила, що моряків з Криму перевезли в Москву, тому що Росія побачила підтримку затриманих серед кримчан, які почали збирати речі і готувати передачі для полонених українців.

"Ми всі бачили, яка підтримка була від кримчан, я дякую кримським татарам за те, що вони збирали речі, готували передачі. Тому Путін побачив, що це буде об'єднання громадян навколо справи військовослужбовців. Йому ніхто це не пробачить, тому, я думаю, він і перевіз наших хлопців в Москву ", - сказала вона.

Як повідомляла "ДС", Денисова заявила, що члени московської громадської спостережної комісії відвідали 24 полонених РФ українських моряка.

    Реклама на dsnews.ua