• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Україна спрощує видачу посвідки на проживання білорусам

Реклама на dsnews.ua

Україна спростила порядок видачі посвідки на тимчасове проживання громадян третіх країн, які можуть потрапити в країну в безвізовому режимі, в тому числі для громадян Білорусі

Про це йдеться в повідомленні на урядовому порталі, передає "ДС".

Повідомляється, що 9 жовтня Кабінет міністрів прийняв постанову № 933, яка спрощує видачу посвідки на проживання певних категорій іноземців. Тепер громадяни інших країн, з якими у України діє угода про безвізовий в'їзд, можуть подати документи на оформлення посвідки на проживання без виїзду з країни в зв'язку зі зміною мети в'їзду.

"Особливо актуальним це питання є для громадян Республіки Білорусь, фахівців в області ІТ-технологій, які тільки працевлаштувалися в Україні, і членів їх сімей", — йдеться в повідомленні.

Документи для оформлення посвідки на проживання без виїзду за межі України подаються, як і раніше, — не пізніше ніж за 15 робочих днів до завершення дозволеного терміну перебування.

У той же час спрощене оформлення не стосується громадян Російської Федерації.

Як писала "ДС", Україна може приєднатися до першої хвилі санкційних обмежень Євросоюзу проти чиновників режиму самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка. У той же час, Київ ще не прийняв рішення про введення санкцій відносно особисто Лукашенко.

    Реклама на dsnews.ua