• USD 27.9
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Україна посилює військову присутність в Азовському морі

Реклама на dsnews.ua
Генштаб посилив угруповання Збройних Сил на Азовському напрямку, в тому числі Сухопутних військ, у відповідь на агресивні дії РФ в Азовському морі

Про це у Facebook повідомив командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-полковник Сергій Попко, передає "ДС".

"З цією метою здійснюємо заходи щодо забезпечення повного контролю ситуації в регіоні, підтримки дій корабельного угруповання, забезпечення надійної оборони морського узбережжя", - заявив Попко.

"Організовуємо постійна присутність і контроль району силами загальновійськових бригад і бригад територіальної оборони, підрозділів ракетних військ і артилерії, підрозділів армійської авіації", - додав він.

Останнім часом Росія затримує іноземні судна, що йдуть в українські порти на Азовському морі, фактично блокуючи цей канал торгівлі.

Раніше стало відомо, що Збройні сили України почали перекидання малих броньованих артилерійських катерів в Азовське море.

Радою національної безпеки і оборони України було прийнято рішення надіслати військові кораблі в Азовське море для захисту національних інтересів.

Мова йде про посилення військово-морської присутності в Азовському морі, створення там корабельно-катерного угруповання ВМС ЗСУ, розвитку відповідної інфраструктури.Передбачається, що до кінця 2018 року відбудеться створення повноцінної військово-морської бази на основі катерного дивізіону. Зокрема, планується забезпечити підрозділи берегової оборони новітніх високоточних ракетною зброєю.

Паралельно уряд буде працювати над прийняттям Морської доктрини України та удосконаленням нормативно-правої бази захисту національних інтересів в акваторії Азовського і Чорного морів.

    Реклама на dsnews.ua