• USD 28
  • EUR 32
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Україна в ізоляції. День 55

Сьогодні, 10 травня, пішов 55-й день міжнародної ізоляції України, пов'язаної з епідемією коронавірусу нового типу COVID-19

Реклама на dsnews.ua

З 17 березня Україна закрила міжнародне регулярне пасажирське сполучення, інформує "ДС".

З 6 квітня в Україні посилено карантин. Заборонено переміщення групою більш ніж дві особи (крім випадків службової необхідності і супроводу дітей). Крім того, забороняється перебувати в громадських місцях без одягненої маски або респіратора. Також не можна відвідувати спортивні та дитячі майданчики, парки, сквери, зони відпочинку, лісопаркові або прибережні зони (крім вигулу домашніх тварин однією особою і в разі службової необхідності).

22 квітня Кабінет Міністрів продовжив термін дії у країні карантину до 11 травня. Однак 4 травня було ухвалено рішення про те, що карантин продовжується до 22 травня, а з 11 травня будуть деякі послаблення, зокрема, будуть відкриті парки, сквери, зони відпочинку, салони краси, перукарні. Також відновить роботу оптова та роздрібна торгівля непродовольчими товарами, крім зон розваг та харчування, дитячих зон в ТРЦ. Заклади громадського харчування будуть працювати на винос, відкриються літні майданчики кафе і ресторанів під відкритим небом, спортивні та дитячі майданчики, парки, сквери, зони відпочинку, лісопаркові або прибережні зони.

    Реклама на dsnews.ua