• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Україна разом з Грузією хоче отримати ПДЧ в НАТО, — Шмигаль

Україна хотіла б отримати План дій щодо членства (ПДЧ) в НАТО разом з Грузією

Денис Шмигаль
Денис Шмигаль
Реклама на dsnews.ua

Про це прем'єр-міністр України Денис Шмигаль сказав на пресконференції після переговорів з генеральним секретарем НАТО Йенсом Столтенбергом у Брюсселі, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"На сьогоднішній день, звичайно, нашою короткостроковою стратегією є отримання Плану дій щодо членства. Ми хочемо не відставати далеко від Грузії і, в ідеалі, отримати разом з Грузією ПДЧ, і активно над цим працюємо. Вважаю, що сьогоднішня наша зустріч є досить позитивним і важливим символічним сигналом і також дає нам хороший заряд, хорошу надію", — сказав Шмигаль.

Він підкреслив, що членство в НАТО є для України важливим пріоритетом і це прописано в Конституції України.

"Ми прийняли цілий ряд законопроєктів, ми продовжуємо реформувати наші Збройні сили, ми продовжуємо перехід на стандарти НАТО, ми проводимо спільні навчання, ми беремо участь разом з НАТО в спільних міжнародних операціях, і у нас дійсно дуже багато сьогодні є напрацювань, які дають нам надію на швидке виконання нашого домашнього завдання. Як говорив сьогодні пан генеральний секретар, досягнення стандартів НАТО в секторі безпеки і оборони України і буде тією передумовою, коли ми отримаємо можливість стати повноправним членом", — пояснив Шмигаль.

Як писала "ДС", прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повинен був у вівторок, 9 лютого, здійснити візит до штаб-квартири НАТО в Брюсселі, і зустрітися з генеральним секретарем НАТО Йенсом Столтенбергом.

    Реклама на dsnews.ua