• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Україна ввела санкції проти ватажків бойовиків Донбасу і ТОП-пропагандистів

Україна ввела і продовжила санкції щодо керівників російських пропагандистських каналів, а також ватажків російських терористів, які воюють на Донбасі

Реклама на dsnews.ua

Відповідний указ президента про введення в дію рішення Ради нацбезпеки і оборони оприлюднений на сайті глави держави, передає "ДС".

Так, були введені/продовжені санкції проти головного редактора Russia Today Маргарити Сімоньян і співробітників каналу, гендиректора Першого каналу Костянтина Ернста та інших пропагандистських ресурсів Росії.

Під обмеження потрапили керівник і головний редактор інформагентства "Луганськ" Максим Чаленко, власник сайту "Луг24" Микита Мотунов, глава онлайн-ресурсу "Дике поле" Олександр Патаман, а також підконтрольний бойовикам Фонд допомоги біженцям, співвітчизникам і російськомовному населенню "Своих не бросаем" і громадський рух "Новоросія".

У списку санкцій потрапили артилерійська бригада "Кальміус", "Козача національна гвардія", бригада "Призрак", батальйони "Зоря", "Сомалі" і "Спарта". Також до переліку включені ватажки бойовиків Ігор Стрєлков (Гіркін), Едуард Басурін, Павло Губарєв і його дружина, засновник ПВК «Вагнер» Дмитро Уткін.

Як повідомляла "ДС", президент Володимир Зеленський ввів санкції проти найближчого оточення російського лідера Володимира Путіна.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua