• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Українська сторона передала Німеччині докази присутності на Донбасі російських військових

Реклама на dsnews.ua
Міністр оборони України Андрій Таран у вівторок, 2 червня, в ході візиту до ФРН передав матеріали з доказами присутності російських військових формувань на окупованому Донбасі

Про це йдеться у прес-службі Міністерства оборони України, передає "ДС".

Під час переговорів з Федеральним міністром оборони ФРН Таран обговорив питання врегулювання аспектів безпеки у зв'язку зі збройною агресією РФ проти України і нарощування двостороннього українсько-німецького співробітництва.

Сторони також обговорили питання залучення механізмів міжнародної підтримки в рамках Нормандського формату.

"Українська сторона наголосила на незмінності позицій щодо мирного врегулювання конфлікту на сході України. Крім того, Андрій Таран передав матеріали з доказами присутності збройних формувань Російської Федерації на сході України. Міністр оборони також акцентував увагу німецької сторони на неприпустимість створення перешкод діяльності Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, а також активну мілітаризацію окупованого Криму", - йдеться в повідомленні.

Крім того, глава українського оборонного відомства надав інформацію про ситуацію в районі проведення операції Об'єднаних сил, а також розповів про заходи, що вживаються для виконання домовленостей Паризького саміту в рамках Нормандського формату 9 грудня 2019 року.

Наголошується, що особливу увагу було приділено обговоренню питань розвитку військово-технічного співробітництва. Німецька сторона висловила підтримку Міноборони України про наміри розвитку критично необхідних можливостей ЗСУ.

За підсумками зустрічей досягнуто домовленості продовжити стратегічний діалог на рівні глав оборонних відомств України і ФРН. З метою зміцнення двосторонніх відносин міністр оборони України запросив Федерального міністра оборони ФРН здійснити візит в Україну у другій половині 2020 року", - підсумували у відомстві.

Нагадаємо, протягом минулої доби, 2 червня, проросійські бойовики 9 разів відкривали вогонь по позиціях Об'єднаних сил на Донбасі, поранений український військовослужбовець.

    Реклама на dsnews.ua