Українська важкоатлетка Анастасія Лисенко завоювала відразу три срібні медалі чемпіонату Європи

В суботу у хорватському Спліті, в передостанній день чемпіонату Європи з важкої атлетики українка Анастасія Лисенко виборола три срібні нагороди

Про це повідомляється на офіційному сайті змагань, передає "ДС".

Змагання проводилися в суперважкій категорії понад 90 кілограмів.

Лисенко посіла друге місце у кожній вправі, спочатку піднявши над головою 125 кг в ривку, а потім додавши до них 152 кг у поштовху.

В сумі показник нашої спортсменки склав 277 кг, що також стало другим результатом в підсумковому заліку.

Таким чином, українська спортсменка виборола три срібні нагороди чемпіонату континенту.

Надвисокий результат продемонструвала в цей раз росіянка Тетяна Каширіна, завоювавши три золоті медалі (137 ривок, 180 поштовх і 317 кг у підсумку).

Третє місце в сумі - у Крістіни Магат з Угорщини. Ще одна українська учасниця - Ганна Макарова опинилася на шостому місці в кожній номінації.

Нагадаємо, в суботу, 8 квітня, в китайському Шеньчжені знаменитий український шахіст Василь Іванчук обіграв не менш імениту суперницю Хоу Іфань у четвертій партії і виграв товариський матч.