• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Українська жаба задавила криворізького хлопця Зеленського, — Геннадій Москаль

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про запровадження санкцій проти низки опозиційних телеканалів через особисту образу на депутата Верховної Ради Віктора Медведчука, якого називають їх власником

Геннадій Москаль
Геннадій Москаль
Реклама на dsnews.ua

Про це в ефірі телеканалу «Наш» заявив колишній губернатор Луганської та Закарпатської областей, ексдепутат Верховної Ради Геннадій Москаль, передає "ДС".

За словами Москаля, Зеленського і главу його офісу Андрія Єрмака розлютило, що "ЛДНР" готові передати декількох утримуваних громадян України через Медведчука.

«Я буквально вчора зустрів одного з адміністрації, офісу або як там називають у президента. Я кажу: «Слухай, а звідки взагалі взялося це екстрене закриття трьох каналів, пікетування «Нашого» каналу і так далі?». Він каже: «А що, ти не розумієш?». Я кажу ні". — «Ненависть до Медведчука особиста Єрмака і Зеленського за те, що йому доручили "ЛНР", "ДНР" дев'ятьох повернути».

Я кажу: «Так за це потрібно було такий шухер улаштовувати в Україні?». Це правда, вони кажуть, українська жаба криворізького хлопця задавила. Як «не ми, чому Медведчук повинен привезти? Невстановлені жінки, ніхто їх не знає». Так як? Вони засуджені за шпигунство на користь України, як їх ніхто не знає — так на кого ж вони тоді працювали, запитаєте в СБУ?», — заявив Москаль.

    Реклама на dsnews.ua