• USD 27.9
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Українські депутати влаштували демарш на форумі "Європа-Україна"

Депутати Єгор Соболєв та Тетяна Чорновол бойкотували участь у форумі з-за провокаторів
Януш Корвіна-Мікке, фото: rt.com
Януш Корвіна-Мікке, фото: rt.com
Реклама на dsnews.ua

Украиниские нардепи залишили одну з дискусійних панелей форуму, який проводився у Польщі, у зв'язку з участю персони нон-грата в Україні, депутат Європарламенту Януша Корвіна-Мікке. Про це розповіла заступник голови Верховної Ради України Оксана Сыроид, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"Частина наших парламентарів покинула цей захід, оскільки на ньому були відомі провокатори, зокрема персона нон-грата в Україні Корвін-Мікке",- заявила Сыроид.

За її словами, вона також бойкотувала б форум, якби неділю не було останнім днем її візиту в Польщу.

"Якщо б я не їхала сьогодні, оскільки це завершення мого візиту, то я також залишила б форум в знак протесту",- зазначила заступник голови ВРУ.

Вона зауважила, що у неї немає претензій до проросійських провокаторів, оскільки їх позиція зрозуміла, але до організаторів форуму.

"На форум запрошені провокатори: їх тут цілий ряд, фактично в кожній панелі є хтось з них. Мені видається безглуздою зустріч, тому що ми всі знаємо позицію Росії, але яким чином вона може допомогти в цьому діалозі (Європа-Україна - авт.)? Якщо вона не може допомогти в цьому діалозі, то навіщо їх сюди кликати: щоб все перетворювалося на деструктив і балаган?" - помітила Сыроид.

Вона задала риторичне запитання організаторам: вони дійсно дають майданчик для пошуку консенсусу, або для його знецінення?

Зауважимо, що Корвін-Мікке взяв участь в неділю в одній з дискусійних панелей форуму "Європа-Україна". В іншій панелі, де брала участь Сыроид, виявився завідувач кафедри зв'язків з громадськістю МДІМВ Валерій Соловей. За словами Сыроид, вона не знала, що з нею буде дискутувати ця людина, оскільки до останнього моменту в дискусії планувався зовсім інший учасник. У своєму виступі Соловей наполягав, що Україна не має концепції, що робити з Донбасом, а блокадою Криму Київ "карає" місцеве населення півострова за те, що воно проголосувало за приєднання до РФ.

Сыроид висловила протест проти виступу представника Росії і вийшла з залу ще до офіційного завершення дискусії.

Читайте також:

    Реклама на dsnews.ua